
Оксамитовий мішечок для ювелірних виробів і біжутерії подарункові мішечки 7 х 5 см Червоний
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: B-0099
+380 (99) 557-80-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний оксамитовий мішечок розміром 7 x 9 см призначений для захисту і збереження ваших улюблених аксесуарів від пилу і пошкоджень. Цей стильний аксесуар додасть шарму будь-якому подарунку, роблячи його більш привабливим і розкішним. Мішечок із затяжкою допоможе уникнути втрати дрібних деталей.
Оксамитові подарункові мішки для пакування ювелірних виробів
Висота: 7 см;
Ширина виробу: 5 см;
Матеріал: Оксамит;
Фірмове найменування: Liresmina Jewelry;
Країна походження: Китай;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liresmina Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішечок |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 17 ₴



